1.000.000 Km Ödülü

1.000.000 Km Ödülü

Mercedes-Benz Türk, Haziran 2009’da başlattığı "Kaptan Sadakat Rozeti" uygulaması kapsamında, otobüslerinin bakımlarını yetkili Mercedes-Benz servislerinde yaptırarak 1.000.000 km'ye ulaşan otobüs kaptanlarına altın rozet verdi.
25 Eylül 2012 Salı 13:05

 

2006 yılından beri kaptanlara yönelik olarak “Kaptanlar Kulübü Gazetesi” projesini sürdüren Mercedes-Benz Türk, Haziran 2009’da başlattığı “Kaptan Sadakat Rozeti” uygulaması kapsamında, 01.01.2007 tarihinden sonra trafiğe çıkan Mercedes-Benz şehirler arası otobüslerinin bakımlarını yetkili serviste tam olarak yaptırarak

450.000 km’ye ulaşan kaptanlara bronz,

700.000 km’ye ulaşan kaptanlara gümüş,

1.000.000 km’ye ulaşan kaptanlara ise altın yaka rozeti, sticker ve sertifika vermenin yanı sıra bir sonraki bakım paketini ücretsiz olarak sunuyor.

Bu kapsamda rozet dağıtmaya devam eden şirket, bu yıl da rozet almaya hak kazanan kaptanlar için Büyük İstanbul Otogarı’nda bir tören düzenledi. Mengerler Otogar Servisi’nde gerçekleşen “Kaptan Sadakat Rozeti” törenine, Mercedes Benz Türk A.Ş Satış Sonrası Hizmetler Otobüs Kısım Müdürü Bahattin Kılıçaslan, Satış Sonrası Hizmetler Otobüs Servis ve Yedek Parça Pazarlama Uzmanı Nesligül Horozoğlu ve Otobüs Büyük Müşteri Danışmanı Ekber Şerifi katılırken, Mengerler Ticaret A.Ş’den Mengerler İstanbul Genel Müdürü Nusret Dallı, Mengerler İstanbul Genel Müdür Yardımcısı Burak Ataman, Mengerler İstanbul Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Siegrified Vogt ve Mengerler İstanbul Otogar Servis Müdürü Yaşar Altuntaş katıldılar.

Otobüslerinin bakımlarını yetkili Mercedes-Benz servislerinde yaptırarak 1.000.000 km’ye ulaşarak altın rozet almaya hak kazanan İstanbul Seyahat kaptanı Şener Ural’a rozetini Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetler Otobüs Kısım Müdürü Bahattin Kılıçaslan ve İstanbul Seyahat Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Bilget takdim etti. Diğer altın rozetler ise Mengerler İstanbul Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Siegrified Vogt tarafından Sema Turizm’den Halil Özçelik’e ve Mengerler İstanbul Otogar Servis Müdürü Yaşar Altuntaş tarafından Ulusoy Turizm’den Fuat Tozar’a verildi.